Programma

nieuwsbriefSTAMPLOGO24

Drie Tenten, Drie dagen Feest en Spektakel

VRIJDAG 21 augustus 2015
Feesttent Solexrace:
17.00 – 19.00 uur Dj MarcelV
19.00 – 21.30 uur Nondeju 90’s
21.30 – 22.00 uur Lil Kleine
22.00 – 22.30 uur Snollebollekes
22.30 – 23.30 uur Nondeju 90’s
23.30- 01.00 uur Mental Theo

Feesttent Brascross
20.30 – 22.00 uur Picadilly’s
22.30 – 23.30 uur WC Experience
0.00 – 1.00 uur Dinteren dut Normaal

Eettent: 18.00 – 01.00 Huibke van Turnhout en dj Tree

artiesten vrijdag site

ZATERDAG 22 augustus 2015
13.00 – 13.15 uur 1ste Training Luierklasse Brascross
13.25 – 13.45 uur 1ste Training Snotneuzenklasse Brascross
13.55 – 14.25 uur 1ste Training Brommerklasse Brascross
14.35 – 15.05 uur 1ste Training Crossklasse Brascross
15.15 – 15.45 uur 1ste Training Gewoon-omdat-het-kan-klasse Brascross

16.00 uur START 24-UURS SOLEXRACE

16.30 – 16.45 uur 2de Training Luierklasse Brascross
16.55 – 17.15 uur 2de Training Snotneuzenklasse Brascross
17.25 – 17.55 uur 2de Training Brommerklasse Brascross
18.05 – 18.35 uur 2de Training Crossklasse Brascross
18.45 – 19.15 uur 2de Training Gewoon-omdat-het-kan-klasse Brascross

Feesttent Solexrace:
13.30 – 16.15 uur  Dj MarcelV
16.15 – 17.00 uur Fatboys nie slim
18.00 – 18.45 uur Free Beer
19.15 – 20.45 uur Baby Blue
21.30 – 23.00 uur Band and Breakfast
23.30 – 01.00 uur BZB

Feesttent Brascros / Perry Fest stage
19.00 – 21.00 uur dj Freak
21.00 – 22.00 uur Puinhoop Kollektiv
22.00 – 22.45 uur Hét foute uur met Wimfried
22.45 – 23.30 uur The Passion
23.30 – 1.00 uur Darkraver

Eettent:
16.00 – 01.00 uur Say Keys & Dj Hillsinn

artiesten zaterdag site

ZONDAG 23 augustus 2015
9.30 – 9.45 uur 1ste Manche Luierklasse Brascross
9.55– 10.15 uur 1ste Manche Snotneuzenklasse Brascross
10.25 – 10.55 uur 1ste Manche Brommerklasse Brascross
11.05 – 11.35 uur 1ste Manche Crossklasse Brascross
11.45 – 12.15 uur 1ste Manche Gewoon-omdat-het-kan-klasse Brascross

12.15 – 13.15 Demonstratie Schoonesdakarteam

13.15 – 13.30 uur 2de Manche Luierklasse Brascross
13.40– 14.00 uur 2de Manche Snotneuzenklasse Brascross
14.10 – 14.40 uur 2de Manche Brommerklasse Brascross
14.50 – 15.20 uur 2de Manche Crossklasse Brascross
15.30 – 16.00 uur 2de Manche Gewoon-omdat-het-kan-klasse Brascross

16.00 uur FINISH 24-UURS SOLEXRACE

16.15 – 16.45 Demonstratie Schoonesdakarteam

Feesttent Solexrace
09.00 – 22.00 uur Dj MarcelV
10.00 uur Start Kinderprogramma verzorgd door Jong Nederland HDL
14.30 – 15.30 uur Q-size
16.30 – 18.00 uur WC Experience
18.00 – 19.00 uur Prijsuitreiking en KiKa cheque overhandiging
19.00 – 22.00 uur Grandioze afsluiter met Dj MarcelV

Feestent Brascross:
Bal met een harde B!

Eettent:
11.00 – 18.00 uur The King of Bingo
artiesten zondag site

Drie dagen feest en spektakel voor nog GEEN €13,50 per dag. Koop hier je kaarten en consumptiebonnen met voorverkoopvoordeel!!